Vladimíra Hanková

(1985)

  • Vladimíra Hanková

    (1985)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    olej, plátno, 2015, 60 x 90 cm, sign. PD Sally 2015, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)