Vladimíra Hanková
(1985)
Dostaveníčko
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 2015, 60 x 90 cm, sign. PD Sally 2015, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)