Tereza Ondrášková
Ruka v ruce
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 70 x 50 cm, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Ruka v ruce