Juarez Machado (napodobitel)
Back to Paris
No.: 306Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 54 x 54 cm, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Back to Paris
olej, plátno, 54 x 54 cm, rám