Roman Sedlák
(1987)
Bohyně
Položka č.: 305Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 65 x 100 cm, sign vzadu , klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)