Ivona Weber

  • Ivona Weber

    Zlatovláska

    No.: 303

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00

    kombinovaná technika, plátno, 2024, 50,3 x 50,1 cm, sign. DU Ivona W 24, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • Ivona Weber

    Melissa

    No.: 304

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    kombinovaná technika, plátno, 2023, 80 x 60 cm, sign. DU Ivona W 23, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)