Ivona Weber
Zlatovláska
No.: 303Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2024, 50,3 x 50,1 cm, sign. DU Ivona W 24, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Ivona Weber
Melissa
No.: 304Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
kombinovaná technika, plátno, 2023, 80 x 60 cm, sign. DU Ivona W 23, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)