Dušan Křivský

(1973)

  • Dušan Křivský

    (1973)

    1940

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    olej, plátno, 2001, 130 x 110 cm, monogr. PD DK VI/01, rám, vzadu autorsky popsáno

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)