David Cheng
Krajina s loděmi, Hong Kong
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
olej na plátně, 1965, 39,5 x 49,5 cm, sign. PD David Cheng, Hong Kong, 1965, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)