Toyohara Kunichika
(1935-1910)
Bojovník Kung Fu
No.: 246Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
dřevořez, 35,2 x 23,5 cm, značeno PD, místy na papíru drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.200 CZK (92 €)