Charley Peklo
(1881-1959)
Portrét muže
Položka č.: 201Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
olej, karton, 18,5 x 14 cm, sign. PD Charley Peklo, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Charley Peklo
(1881-1959)
Portrét ženy
Položka č.: 202Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)