Milan Hajdík

(1985)

  • Milan Hajdík

    (1985)

    Kořeny

    No.: 119

    Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)

    Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00

    akryl, olej, plátno, 2022, 130 x 100 cm, sign. vzadu Hajdík 2022, rám, Milan Hajdík je český malíř, který vyrůstal ve Vsetíně a Jablůnce. Po absolvování Střední uměleckoprůmyslové školy v Uherském Hradišti pokračoval ve studiích na Fakultě umění Ostravské univerzity. V jeho tvorbě se prolínají tradi…

    Current price: 48.000 CZK (2.000 €)