Milan Hajdík

(1985)

  • Milan Hajdík

    (1985)

    Kořeny

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    akryl, olej, plátno, 2022, 130 x 100 cm, sign. vzadu Hajdík 2022, rám, Milan Hajdík je český malíř, který vyrůstal ve Vsetíně a Jablůnce. Po absolvování Střední uměleckoprůmyslové školy v Uherském Hradišti pokračoval ve studiích na Fakultě umění Ostravské univerzity. V jeho tvorbě se prolínají tradi…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)