Antonín Michalčík
(1914-1998)
Měsíční noc
No.: 99Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 59,5 x 72 cm, sign. PD Michalčík, rám
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)