Karel Souček

(1915-1982)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    V kavárně

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    tempera, lepenka, 1967, 19,4 x 14,3 cm, sign. LD K. Souček 67, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Kavárna

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    kombinovaná technika, lepenka, 1960, 42 x 58 cm, sign. PD K. Souček 60, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Don Quijote

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    olej, plátno, 1974, 50 x 40 cm, sign. PD K. Souček 74, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Kadeřnice

    Položka č.: 253

    tempera, lepenka, 21,2 x 17,4 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Na pláži

    Položka č.: 254

    tempera, tuš, papír, 1970, 20,3 x 28 cm, sign. PD K. Souček 70, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar