Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1995, 40 x 56 cm, sign. DU A. Lamr 95

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Aleš Lamr

    Rybník

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

    akryl, plátno, 2001, 80 x 100 cm, sign. DU A. Lamr 01, Aleš Lamr se na české výtvarné scéně pohybuje od šedesátých let 20. stol. V této době patřil k okruhu umělců, v jejichž díle se začal objevovat zájem o nové pojetí lidské figury, které se v našem prostředí přetransformovalo do tzv. „České grotes…

    Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)

  • Aleš Lamr

    Jiné geometrie I.

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    akvarel, papír, 2002, 73,5 x 55 cm, sign. DU A. Lamr 02

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)