Jan Heres

(1992)

  • Jan Heres

    (1992)

    Póza II

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)