Jan Heres
(1992)
Póza II
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.500 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023
Aktuální cena: 36.000 CZK (1.500 €)