David Kolovratník
(1978)
Konjunkce
No.: 118Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
akryl, olej, plátno, 2022, 160 x 180 cm, sign. vzadu Kolovratník 2022
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)