Angelo von Fürsten ?
Tajemný les
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 1977, 49 x 60 cm, sign. LD A. von Fürsten, rám, vzadu dílo popsáno autorem
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)