Angelo von Fürsten ?

  • Angelo von Fürsten ?

    Tajemný les

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    olej, plátno, 1977, 49 x 60 cm, sign. LD A. von Fürsten, rám, vzadu dílo popsáno autorem

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)