Jan Rambousek

(1895-1976)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Most

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    olej, plátno, karton, 26 x 35 cm, sign. PD J. Rambousek, rám, vzadu razítko: Vystaveno Topičův salón, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)