Jan Rambousek
(1895-1976)
Most
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, karton, 26 x 35 cm, sign. PD J. Rambousek, rám, vzadu razítko: Vystaveno Topičův salón, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)