Míla Doleželová
(1922-1993)
Mladá cikánka s dídětem
Položka č.: 265Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
tuš, papír, 1952, 33 x 20 cm, sign. PD Doleželová 52, v místě původní pasparty zažloutlý papír, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Míla Doleželová
(1922-1993)
Mladý cikán
Položka č.: 266Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
tuš, papír, 1954, 33,4 x 22,3 cm, sign. PD Doleželová 54, v místě původní pasparty zažloutlý papír, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná