Jozef Švač
Česká káča
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2019, 50 x 50 cm, sign. PD Švač19
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Česká káča