Jitka Nesnídalová
(1983)
Staré město
No.: 116Auction price: 7.800 CZK (325 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 2010, 40 x 60 cm, sign. PD JIN 10
Current price: 7.800 CZK (325 €)
Jitka Nesnídalová
(1983)
Chrám lásky (Tádž Mahal)
No.: 117Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
olej, plátno, 2024, 56 x 62 cm, sign. vzadu Jin
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)