Julius Reichel
(1981)
Abstrakt
No.: 290Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 2018, 145 x 110 cm, sign. vzadu JRb 1492
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
Julius Reichel
(1981)
Abstrakt
No.: 291Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
olej, plátno, 2020, 145 x 150 cm, sign. vzadu JRb
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)