Julius Reichel

(1981)

  • Julius Reichel

    (1981)

    Abstrakt

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    olej, plátno, 2018, 145 x 110 cm, sign. vzadu JRb 1492

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

  • Julius Reichel

    (1981)

    Abstrakt

    Položka č.: 291

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    olej, plátno, 2020, 145 x 150 cm, sign. vzadu JRb

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)