Julius Reichel
(1981)
Abstrakt
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 2018, 145 x 110 cm, sign. vzadu JRb 1492
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Julius Reichel
(1981)
Abstrakt
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
olej, plátno, 2020, 145 x 150 cm, sign. vzadu JRb
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)