Tereza Zichová
(1992)
Bábovka
No.: 122Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
olej, akryl, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Current price: 12.000 CZK (500 €)