František Karel Foltýn

(1937-2000)

  • František Karel Foltýn

    (1937-2000)

    Vítězné oblouky

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.250 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    olej, plátno, 1988, 130 x 200 cm, monogr. LD FKF 88, rám , sign. vzadu F. K. Foltýn, autorsky název a rok, vzadu popsáno, Foltýnovo dílo je prodchnuto řadou symbolických znaků a vztahů, které důmyslně odkazují na prapůvodní podstatu krajiny a pozemského života. Vytvářel obrazy s kompoziční a rukopis…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.250 €)