Běla Čermáková
(1925-1963)
Zátiší s hruškami
No.: 77Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 1958, 92 x 72 cm, sign. DU. B. Čermáková 58, rám
Current price: 55.000 CZK (2.292 €)