Běla Čermáková
(1925-1963)
Zátiší s hruškami
Položka č.: 77Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 1958, 92 x 72 cm, sign. DU. B. Čermáková 58, rám, vzadu napsáno Běla Čermáková, česká malířka studovala na Vysoké škole pedagogické u prof. M. Salcmana a C. Boudy, dále scénografii na AVU u prof. F. Tröstra. Ve svých krajinných motivech a zátiších se Běla Čermáková odklonila od realis…
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)