Jan Chaloupek
Romantická obloha
No.: 294Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2024, 30 x 25 cm, sign. vzadu JACH 2024, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 9.000 CZK (375 €)