Alojz Klimo

(1922-2000)

  • Alojz Klimo

    (1922-2000)

    Čtverce

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    tempera, papír, 1991, 20 x 13,5 cm, PD monogr. AK 91

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Alojz Klimo

    (1922-2000)

    Čáry

    Položka č.: 162

    tempera, papír, 20 x 14,5 cm, sign. PD A. Klimo

  • Alojz Klimo

    (1922-2000)

    PF 90

    Položka č.: 163

    tempera, papír, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD A. Klimo

  • Alojz Klimo

    (1922-2000)

    PF 93

    Položka č.: 164

    tempera, papír, 21 x 14,5 cm, sign. PD A. Klimo

  • Alojz Klimo

    (1922-2000)

    PF 94

    Položka č.: 165

    tempera, papír, 1994, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Klimo