Lucie Svobodová
(1963)
Chemi (ze souboru Maxwelova rovnice)
No.: 292Auction price: 52.000 CZK (2.167 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. vzadu Lucie Svobodová 2019, Autorka je česká výtvarnice a průkopnice umění nových médií, která žije a tvoří v Praze. Vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a je zakládající členkou Institutu Intermédií. V současnosti vyučuje grafickou tvorbu na Fa…
Current price: 52.000 CZK (2.167 €)