Massimo Salvadori
4MG23
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2017, 15 x 15 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori 4MG23 2017, rám, vzadu štítek s popisem
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)