Zdeněk Nebeský

(1907-?)

  • Zdeněk Nebeský

    (1907-?)

    Na konci vsi

    Položka č.: 210

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    olej, karton, 45 x 35 cm, sign. PD Z. Nebeský, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Fröhlicha, F. Hladíka a A. Kalvody

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)