Václav Vojtěch Novák

(1901-1969)

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Letní krajina

    Položka č.: 187

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    olej, lepenka, 1927, 31 x 45 cm, sign. PD V. V. Novák 27, rám, žák prof. Bukovace, Pirnera a Nechleby na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny M 58

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)