Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel u okna
No.: 379Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
fotografie, 2011, 23,7 x 17,8 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel s lidmi
No.: 380Auction price: 4.400 CZK (184 €)
fotografie, 1990, 20,5 x 13 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha
Current price: 4.400 CZK (184 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel u své kanceláře
No.: 381Auction price: 6.300 CZK (263 €)
fotografie, 25,8 x 37 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha
Current price: 6.300 CZK (263 €)
Oldřich Škácha
(1941-2014)
Václav Havel u stolu
No.: 382Auction price: 6.300 CZK (263 €)
fotografie, 2004, 23,8 x 35 cm, sign. PD Škácha 2004