Oldřich Škácha

(1941-2014)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel u okna

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    fotografie, 2011, 23,7 x 17,8 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel s lidmi

    Položka č.: 380

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)

    fotografie, 1990, 20,5 x 13 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel u své kanceláře

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (263 €)

    fotografie, 25,8 x 37 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 6.300 CZK (263 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Václav Havel u stolu

    Položka č.: 382

    fotografie, 2004, 23,8 x 35 cm, sign. PD Škácha 2004