Kamila Ženatá

  • Kamila Ženatá

    Vzlínání

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2024, 80 x 60 cm, sign. PD Kamila Ženatá, Autorka studovala na Akademii výtvarných umění v letech 1973-1979 v ateliéru profesora Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky, vyjadřuje se skrze různá výtvarná média: malbu, fotografii, video až po multimediální s…

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)