Václav Špála

(1885-1946)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 226

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    litografie, 1930, 51,5 x 40,5 cm, sign. PD V. Špála, rám, prémie S.V.U. Mánes 1930, zažloutlý papír, oříznuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)