Václav Špála
(1885-1946)
Kytice ve váze
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
litografie, 1930, 51,5 x 40,5 cm, sign. PD V. Špála, rám, prémie S.V.U. Mánes 1930, zažloutlý papír, oříznuto, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)