Richard Augustin

(1975)

  • Richard Augustin

    (1975)

    La Doňa

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2012, 30 x 24 cm, sign. PD Richard Augustin, lišta, přiložen certifikát autora

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)