Richard Augustin
(1975)
La Doňa
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2012, 30 x 24 cm, sign. PD Richard Augustin, lišta, přiložen certifikát autora
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)