Marie Luisa Hlobilová
Praha ve veselé náladě
No.: 113Auction price: 20.000 CZK (834 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Marie Luisa Hlobilová
Pohled na Okoř
No.: 114Auction price: 62.000 CZK (2.584 €)
olej, plátno, 2008, 60 x 81 cm, sign. PD M.L. Hlobilová, rám, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 62.000 CZK (2.584 €)