Josef Loukota
(1879-1967)
Zamyšlení v zahradě
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
tuš, papír, 40,8 x 28,8 cm, sign. PD Jos. Loukota, rám, zezadu razítko, místy ušpiněno/poškozeno, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)