Zdeněk Miler
(1921-2011)
Krteček
No.: 260Auction price: 21.000 CZK (875 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
kvaš, pastel, akvarel, tuš, papír, 2009, 21 x 14,8 cm, sign. DU s věnováním Natašce věnuje 18.11.2009 Zdeněk Miler, přiloženy dvě pohlednice s věnováním Zdeňka Milera Natálce a Terezce z roku 2009, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda, A. Strnadel
Current price: 21.000 CZK (875 €)