Dopis
No.: 249Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
dřevořez, 35,5 x 24 cm, rám, místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Samuraj
No.: 250Auction price: 1.800 CZK (75 €)
dřevořez, 35,8 x 25 cm, rám, místy poškozeno, na rámu oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Reklama pro Dopravní podniky hlavního města Prahy
No.: 271Auction price: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, tuš, běloba, karton, druhý polovina 40. let, 24,5 x 29 cm, rám, 4 reklamní panely s bezpečnostními pokyny pro cestující hromadné dopravy. Vytvořeno pro Krátký film v produkci fy. Baalfilm (filmová společnost založená v roce 1934 Ing. Bohuslavem Krátkým), Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 8.000 CZK (334 €)
No.: 319Auction price: 6.000 CZK (250 €)
patinovaná sádra, v. 50 cm, pozdější kopie z okruhu Matyáše Bernarda Brauna
Current price: 6.000 CZK (250 €)