Sedláček
Práce na poli
Položka č.: 206Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
olej, karton, 57 x 77 cm, sign. LD Sedláček, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Sedláček
Cesta ke kapličce
Položka č.: 207Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
olej, karton, 50 x 60 cm, sign. LD Sedláček, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)