Ivan Komárek
Sokolky
No.: 312Auction price: 75.000 CZK (3.125 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
akryl, plátno, 2023, 100 x 140 cm, sign. LD Komárek, Obrazy figurálního malíře Ivana Komárka vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samotnou modelací. Náměty Komárkových obrazů jsou často e…
Current price: 75.000 CZK (3.125 €)