Ivan Komárek

  • Ivan Komárek

    Sokolky

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2023, 100 x 140 cm, sign. LD Komárek, Obrazy figurálního malíře Ivana Komárka vycházejí především z kresby. V obrazech dominuje linka a výrazná stylizace figur, jejich proporcí a pohybu. Obrysovou linii autor upřednostňuje před samotnou modelací. Náměty Komárkových obrazů jsou často e…

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)