Otakar Hůrka
(1889-1966)
Břízy v krajině
No.: 208Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Termination of first bid: 12. 12. 2024 15:00
olej, karton, 21 x 28,5 cm, sign. LD Otakar Hůrka, rám, autor byl významný český umělec, vystudoval krajinářskou speciálku u A. Kalvody a pokračoval v jeho šlépějích emotivní krajinomalby. Ve 20. letech absolvoval důležitou studijní cestu po Francii, kde dosáhl velkého úspěchu. Vrátil se však domů a…
Current price: 2.500 CZK (105 €)