Aleš Lamr

(1943-2024)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Brouci

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    akvarel, tuš, papír, 1988, 57,5 x 41 cm, sign. DU A. Lamr 88, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Pták a objekt

    Položka č.: 30

    akvarel, tuš, papír, 1988, 58 x 42 cm, sign. NU A. Lamr 88, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Honička

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    akvarel, tuš, papír, 1988, 41 x 58,5 cm, sign. DU A. Lamr 88, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Hrátky II.

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    litografie, 1998, 55,5 x 81,7 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 32/42, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)