Aleš Lamr
(1943-2024)
Brouci
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 1988, 57,5 x 41 cm, sign. DU A. Lamr 88, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Pták a objekt
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
akvarel, tuš, papír, 1988, 58 x 42 cm, sign. NU A. Lamr 88, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Honička
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
akvarel, tuš, papír, 1988, 41 x 58,5 cm, sign. DU A. Lamr 88, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hrátky II.
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 1998, 55,5 x 81,7 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 32/42, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)