Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Výletníci

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    lept, 1971, 49 x 50 cm, sign. PD Načeradský 71, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jiří Načeradský

    Rodina na výletě

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Jiří Načeradský

    Komiks

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    akvarel, tuš, papír, 1992, 45 x 62,5 cm, sign. uprostřed Načeradský 92, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jiří Načeradský

    Mateřství

    Položka č.: 44

    tempera, tuš, papír, 1993, 61 x 43 cm, sign. na několika místech Načeradský 93, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Tři muži

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    olej, plátno, 2010, 57 x 97 cm, sign. LD Načeradský, Jiří Načeradský je jeden z vůdčích představitelů Nové figurace a České grotesky. Načeradský vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze u V. Rady, zúčastnil se také stipendijních pobytů v Paříži. Jeho dílo bylo vždy těsně spjato s ironickým až gr…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Zelený kosočtverec

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    akryl, plátno, 1982, 35 x 46 cm, sign. vzadu Načeradský, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem., žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Jiří Načeradský

    Venuše skromná

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    olej, plátno, 2007, 27,5 x 20,5 cm, sign. PN Načeradský, rám, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sám k to…

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Jiří Načeradský

    Čekání na pivo

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    akvarel, tuš, papír, 1988, 58 x 40,5 cm, sign. PD Načeradský 88, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem , žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Jiří Načeradský

    Biostroje

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    tempera, tuš, papír, 1970, 49 x 65 cm, sign. PD Načeradský 70, oboustranná kresba, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)