Daniela Benešová
Stromy
Položka č.: 342Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00
litografie, 1988, 53,5 x 37,5 cm, sign. DU Daniela Benešová 88, č. 46/85, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, čestný rok u A. Strnadela, členka Sdružení pražských malířů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)