Kája Saudek

(1935-2015)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Svatební oznámení

    Položka č.: 331

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Ukončení prvního podání: 12. 12. 2024 15:00

    tuš, papír, 30 x 40,5 cm, sign. PD K. Saudek, PD autorovo věnování, pokrčený a při dolním okraji natržený papír, v levé dolní části vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Kája Saudek

    (1935-2015)

    Marie

    Položka č.: 332

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    akvarel, tuš, papír, 18,5 x 29,5 cm, Saudkův portrét majitelky kresby Marie vznikl ve druhé polovině 80. let, osobní dar od autora, nesignováno, mírně pokrčený papír, v levé části na papíře skvrna, Antikvariát Dlážděná, ilustrátor a filmový výtvarník, autodidakt

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)